.::Britney Spears::. - Polskie forum o znanej Artystce

Forum poświęcone znanej artystce .::Britney Spears::.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-13 11:59:59

Ana25

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 24
Punktów :   

Hobby

Jakie masz hobby, czym interesujesz się ?

Offline

 

#2 2008-10-13 22:49:06

Alicja

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Hobby

Moim hobby jest robienie avatarów, i różnych tego typu rzeczy. >.< Tu jest wiekszość moich prac, chociaż może nie są jakieś genialne, ale niesiedzę w tym długo, od początku wakacji, ale efekt nie jest chyba tragiczny, jak na osobę, która nie korzyta z tutoriali
Poza tym uwielbiam muzykę, gram na altówce i skrzypcach, trochę śpiewałam (3 nauczycieli mnie wywaliło xD) no i nałogowo słucham muzyki, głównie Nelly Furtado, Celine Dion, Christina Aguilera, ale Britney też bardzo lubię, no i swego czasu zafascynowana byłam t.A.T.u., i to wcale nie za czasu NND czy YSSU, tylko płyty D&M/LI (Dangerous&Moving/Ludi Invalidi).
I dalej, sport. Może nie jakoś wybitnie, ale grałam w tenisa stołowego i przez jakiś czas byłam w czołówce wojewódzkiej w swojej kategorii wiekowej (cóż za skromnośc ), i trochę ćwiczyłam akrobatykę sportową
I w sumie, to chyba powinnam dać na pierwszym miejscu, a jest to kryminalistyka, i wszystko co z tym związane (no, może nie wszystko ), ale seriale typu CSI i Bones mile widziane, chociaż tam jest więcej fikcji niż prawdy momentami, jeśli chodzi o techniki zabezpieczania i badanie dowodów, pomijając bazy danych wszystkiego chyba.
No i to chyba tyle


http://i301.photobucket.com/albums/nn68/sledzik13-92/syg1-1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwjd.pun.pl www.ptcg.pun.pl www.pokemon-online-green.pun.pl www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl